Зустріч проректора Мегедя В.П. з іноземними студентами

Проректор Мегедь Володимир Петрович 31-го жовтня зустрівся з іноземними  студентами. Обговорювали проблеми  заборгованості по оплаті за навчання, також підняли питання академічної заборгованості. Студенти, які її мають, будуть відраховані. Документи цих боржників будуть подаватись в еміграційну службу і, як це не легко, але на протязі десяти днів їм доведеться покинути країну .

Мова йшла про надання проїзних квитків по пільговій вартості, відкриття кафетерію у головному навчальному корпусі, з якомога нижчими цінами ,покращення якості навчального процесу, тобто проведення лекцій російською мовою для іноземців, по можливості, зміна розкладу, проведення пар .
Крім цього, темою обговорення були  майбутні вибори в Таджикистані .Міжнародний відділ нашого університету  поклопотався про отримання нашими студентами раніше за інших паспортів та дозволу на проживання, що надало їм змогу взяти участь у голосуванні. Студентам був представлений новообраний голова студентської ради – Криса Дмитро, який запропонував створити іноземну команду з футболу. Студенти жваво відреагували, а проректор додав: «Якщо збереться гарна команда, я  особисто буду тренером на протязі року».  На цій веселій ноті збори були завершені.

Проректор Мегедь Владимир Петрович 31-го октября встретился с иностранными студентами. Обсуждали проблемы задолженности по оплате за обучение, также подняли вопрос академической задолженности. Студенты, которые ее имеют, будут отчислены. Документы этих должников будут подаваться в эмиграционную службу и, как это нелегко, но в течение десяти дней им придется покинуть страну. Речь шла о предоставлении проездных билетов по льготной стоимости, открытие кафетерия в главном учебном корпусе, с более низкими ценами, улучшение качества учебного процесса, проведение лекций на русском языке для иностранцев, по возможности, изменение расписания, проведение пар.
Кроме этого, темой обсуждения были предстоящие выборы в Таджикистане. Международный отдел нашего университета позаботился о получении нашими студентами раньше других паспортов и вида на жительство, что предоставило им возможность принять участие в голосовании. Студентам был представлен новоизбранный председатель студенческого совета – Крыса Дмитрий, который предложил создать иностранную команду по футболу. Студенты живо отреагировали, а проректор добавил: «Если соберется хорошая команда, я лично буду тренером в течение года». На этой веселой ноте собрание были завершены.

04.11.2013
Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024