Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Зустріч керівництва #KyivMedicalUniversity з керівництвом Футбольного клубу «Атлет» (Київ)

vstrecha_FC-Atlet23 лютого 2018 року відбулася зустріч керівництва Київського медичного університету #KyivMedicalUniversity з Президентом Футбольного клубу «Атлет» (Київ) Старовойтом Олександром Сергійовичем та старшим тренером ДЮСШ «Атлет» (Київ) з питання поглиблення співпраці в спортивній галузі та популяризації спорту, а саме: проведення футбольних змагань за участі футбольної команди Університету та  різноманітних спортивних заходів, також використання спортивної інфраструктури ДЮСШ «Атлет» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконкому КМДА.

Сподіваємося, що улюблена гра мільйонів стане гарною запорукою здоров’я юних українців та виховуватиме у підростаючому поколінні справжню волю до перемоги!

Нагадуємо, що Київський медичний університет #KyivMedicalUniversity виступив спонсором Першого футбольного турніру за призи колишнього гравця «Динамо» (Київ) та збірної СРСР, віце-чемпіона Європи 1988 року, Заслуженого майстра спорту СРСР – Анатолія Васильовича Дем’яненка. Сюжет Марс-ТВ можете дивитися тут.

Київський медичний університет й надалі підтримуватиме спорт та культурний розвиток молоді!