Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

28 липня відбудеться співбесіда із кандидатами на отримання гранту від ММ «Добробут» — запрошуємо випускників!

Не втрачайте свій шанс отримати безкоштовне навчання в інтернатурі в Київському медичному університеті

ПВНЗ «Київський медичний університет» та ММ «Добробут» організовують зустріч із вступниками до інтернатури, яка відбудеться 28.07.2017 р. о 16.00 годин за адресою — вул. Сімї Ідзіковських, 3 (конференц-зала).

Під час зустрічі майбутні інтерни Київського медичного університету ознайомляться з умовами проходження заочної частини інтернатури у ММ «Добробут» та його провідними фахівцями.
Під час зустрічі передбачено проведення співбесіди з майбутніми інтернами — претендентами на грант ММ «Добробут» на безкоштовне навчання в інтернатурі.

Умови грантової програми дивіться на сайті Київського медичного університету за посиланням:

Бажаємо Вам успіхів!