Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

ЗУСТРІЧ ФАХІВЦІВ

lisod

10 лютого 2016 року відбулася зустріч фахівців Київського медичного університету (далі КМУ): проректора з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти професора Доан Світлани Іванівни, завідувача відділу інтернатури Ліхогри Ірини Петрівни та представника ТОВ "Медікс-рей Інтернешнл Груп" «LISOD» (далі LISOD) – головного лікаря, професора Вінницької Алли Борисівни,  виконавчого директора Неїжко Олени Василівни, керівника комерційного відділу Патрашкової Марини Володимирівни.

Під час зустрічі розглянуто питання підготовки до навчання (заочна частина інтернатури) інтернів КМУ на клінічній  базі LISOD за спеціальністю «Клінічна онкологія» згідно договору №88 від 26 липня 2014 р., передано  індивідуальні навчальні плани і програми, навчально-методичні матеріали та інші матеріали для лікарів-інтернів.
Крім того, з метою інтеграції наукової, інноваційної та практичної діяльності щодо підготовки кадрів різного рівня кваліфікації в сфері охорони здоров’я обговорено площину співпраці за напрямками залучення до педагогічного процесу в КМУ фахівців LISOD, співучасті спеціалістів обох закладів у конференціях, семінарах, конгресах і т. д.