Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

ЗНАК ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ДИПЛОМА КМУ

Kopchak2Вікторія Андріївна Копчак закінчила Київський медичний університет УАНМ вже понад десять років тому, і з успіхом використала здобуті в Alma Mater знання як стартовий капітал для свого професійного зростання. Сьогодні вона – досвідчений лікар-ортодонт. Пріоритетним у своїй роботі Вікторія Копчак вважає високий професіоналізм та індивідуальний підхід. Тому вона твердо переконана, що хороший ортодонт має бути ще й хорошим психологом. Прикметно, що серед пацієнтів лікаря Копчак багато дітей, спілкування з якими потребує особливих особистісних якостей. Також вона володіє англійською мовою, що дає змогу лікувати й іноземних пацієнтів.

Навчання на стоматологічному факультеті КМУ під керівництвом досвідчених наставників прищепило Вікторії Копчак любов до обраної справи і невпинне прагнення до професійного саморозвитку. Вона опанувала різноманітні ортодонтичні методики, які регулярно вдосконалює на міжнародних курсах і семінарах; займається ортотропією, володіє технікою Твіда і методикою прямої і багатопетлевої дуги. «У стоматології загалом, а в ортодонтії особливо, важливий кінцевий результат», переконана Вікторія Копчак. Досягти ж високих результатів у своїй професійній діяльності в майбутньому зможуть тільки ті, хто наполегливо навчається сьогодні.

Kopchak2