Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ НА ТЕМУ: «СОЦІАЛЬНА АКТИВНІСТЬ СТУДЕНТІВ»

4 березня 2016 року Студентський парламент Київського національного університету технологій та дизайну провів засідання круглого столу на тему: «Соціальна активність студентів».
До обговорення були запрошені представники Київського університету права Національної Академії Наук України, Національного університету фізичного виховання і спорту України, Київського медичного університету, Київського національного університету технологій та дизайну та представник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, головний спеціаліст відділу молодіжної політики Світлана Островська.

Основною метою проведення круглого столу було обговорення наступних питань:
     • методи мотивації студентів;
     • взаємодія студентів з громадськими організаціями;
     • вектори розвитку студентського самоврядування;
     • планування соціальних проектів, спрямованих на розвиток молоді та студентського
        самоврядування;
     • методи передачі досвіду молодим представникам студентського самоврядування
        від старшого покоління.
Результатом проведення круглого столу стала домовленість про об'єднання зусиль у проведенні заходів для підняття соціальної активності молоді.