Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Запрошуємо студентів на курс «Основи реанімаційних заходів» від Навчально-симуляційного центру «Добробут»

Шановні студенти, запрошуємо на курс з надання невідкладної допомоги!

Партнер КМУ — Медична мережа «Добробут» пропонує пройти вам курс «Основи реанімаційних заходів». Тренінг проводить Навчально-симуляційний центр «Добробут».

Завдяки цьому курсу ви зможете, не замислюючись, прийняти рішення про початок проведення та зміст реанімаційних заходів, провести їх ефективно, відповідно до міжнародних стандартів. Ви отримаєте море незабутніх вражень та практичних навичок, які рятують життя.

Лекції? Стандарти? Протоколи? … Звучить нудно?
Дозвольте показати Вам, як весело буває рятувати життя.

На курсі будуть розглянуті невідкладні стани, з якими може зіткнутися кожен, а так само основи проведення реанімаційних заходів.
Все це ми будемо вивчати на високотехнологічному обладнанні, яке дасть повне відчуття реальності того, що відбувається.

Основні теми курсу:

1. визначення причини зупинки дихання у дорослих;
2. визначення зупинки серцевої діяльності у дорослих;
3. проведення штучної вентиляції легенів у дорослих;
4. проведення непрямого масажу серця у дорослих;
5. застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора у дорослих;
6. особливості проведення реанімаційних заходів у вагітних;
7. проведення реанімаційних заходів дітям;
8. надання допомоги при задушенні, при кровотечах, при втрати свідомості дорослим, при судомах дорослим, при втрати свідомості вагітним.

Вартість курсу для студентів КМУ становить 400 грн. Щоб записатися на курс, звертайтеся до декану відповідного факультету!