Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Запрошуємо на зустріч в рамках сіпвпраці із Британським медичним журналом!

Шановні колеги!

Із приємністю повідомляємо, що ПВНЗ «Київський медичний університет» підтримав навчальну ініціативу МОЗ України в сфері підвищення кваліфікації та професійної післядипломної освіти лікарів України та розпочинає співпрацю з Британським медичним журналом (BMJ) (https://www.bmj.com)

Цей проект надає можливість лікарям та іншим працівникам сфери охорони здоров'я ресурси та on-line інструменти для безперервного навчання протягом усього професійного життя з урахуванням найкращого міжнародного досвіду. Під час навчання на порталі Британської Медичної Асоціації лікарі отримують відповідні сертифікати (бали), що будуть враховані при проходженні чергової атестації з присвоєнням певної кваліфікаційної категорії.

BMJ – це інформаційний портал, який включає навчальні модулі більш ніж 20 медичних спеціальностей, корисні посилання на Британські клінічні протоколи і національні рекомендації, кокранівські огляди, наукові публікації з усіх напрямів медицини, велику базу клінічних випадків для досягнення допомоги в прийнятті клінічних рішень та інші.

З метою надання можливості долучитися до навчання на порталі Британської Медичної Асоціації лікарям клінічних баз, здобувачам наукових ступенів, клінічним ординаторам, лікарям-інтернам та науково-педагогічним працівникам Київський медичний університет організовує зустріч з керівником групи впровадження проекту – Оленою Новічковою та координатором проекту Наталією Дмитришиною.

Зустріч відбудеться 16 квітня 2018 року о 15.00 за адресою вул. Толстого, 7 (Національна наукова бібліотека України).

Метою даного заходу є обговорення питань професійного розвитку та підвищення кваліфікації медичних працівників, зокрема з використанням порталу Британскої медичної Асоціації.

Під час ви зможете ознайомитися з основними превагами підвищення кваліфікації на порталі Британської Медичної Асоціації та зареєструватися на порталі.

NB! Усім учасникам зустрічі необхідно:

1. Мати персональний e-mail (електронну пошту) і номер мобільного телефону.
  2. Смартфон, ноутбук або планшет, через який можна виходити в Інтернет.

Документ, який підтверджує право на здійснення лікарської діяльності (диплом та актуальний сертифікат спеціаліста).