Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Запрошуємо на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАРОДНОЇ І НЕТРАДИЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ»!

Запрошуємо на науково-практичну конференцію з міжнародною участю, яка присвячена 25-річчю заснування кафедри фітотерапії, гомеопатії та біоенергоінформаційної медицини «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАРОДНОЇ І НЕТРАДИЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ», яка відбудеться 20 квітня 2018 р. за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого, 7 (Національна наукова медична бібліотека України)!  Початок реєстрації о 9:00.

Організаторами конференції є Міністерство освіти і науки України, Міністерство охорони здоров’я України, ПВНЗ «Київський медичний університет», Національна наукова медична бібліотека України, Академія наук вищої школи України, Відділення фундаментальних проблем медицини, ВГО «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України».

Конференція присвячена сучасним методам нетрадиційної медицини, принципам організації лікування та контролю якості медичної допомоги при застосуванні методів народної медицини, та історії створення кафедри.

BAKHTEIEVA_T

Програма конференції та розклад сесійних та пленарних заcідань тут.

ak_p_n_m2018