Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Запрошуємо на науково-практичну конференцію із міжнародною участю «РОЛЬ І МІСЦЕ НАРОДНОЇ МЕДИЦИНИ В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ»!

ОРГАНІЗАТОРИ:
ВГО «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України», Відділення фундаментальних проблем медицини, Академії наук вищої школи України, Національна наукова медична бібліотека України, Український центр наукової медичної інформації та патентно – ліцензійної роботи МОЗ України, ПВНЗ «Київський медичний університет УАНМ»

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Оргкомітет  Науково-практичної  конференції  з міжнародною участю до 25-річчя народної медицини в Україні та 25-річчя заснування ПВНЗ «Київський медичний університет УАНМ» «Роль і місце народної медицини в комплексній терапії» (далі — Конференція) має честь запросити Вас взяти участь у роботі наукового заходу 21 квітня 2017 року (9:00-18:00), який внесено до "Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 р. МОЗ та НАМН України".

Ми будемо раді вітати Вас як доповідачів, так і у якості слухачів за адресою: м Київ, вул. Льва Толстого, 7, у конференційній залі Національної наукової медичної бібліотеки України. Учасники матимуть можливість прослухати доповіді, відеопрезентації, задати запитання та взяти участь в обговоренні.

Мета Конференції – підбиття підсумків розвитку народної і нетрадиційної медицини (НіНМ) в Україні, як цілого медичного спрямування, так і окремих методів і практик; актуальні питання стратегії і концепції розвитку  комплементарної,  альтернативної  (НіНМ) медицини у клінічній практиці; результати проведених фундаментальних досліджень, їх впровадження у первинну ланку охорони здоров’я та навчально-методичне забезпечення у підготовці фахівців і цілителів.
Програма конференції українською тут.
Програма конференції російською тут.
Програма конференції англійською тут.
Анкета учасника тут.

З найкращими побажаннями – Оргкомітет