НОВИНИ | Всі Новини

Запрошуємо на науково-практичну конференцію “Актуальні питання комплементарної/альтернативної (народної і нетрадиційної) медицини у підготовці фахівців”, яка відбудеться 13-14 квітня 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого, 9, ауд. 20 (Київський медичний університет). Подія відбудеться за підтримки: МОН України, Національної наукової медичної бібліотеки України, Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Академії наук вищої школи України, Відділення фундаментальних проблем медицини, ВГО «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України», Дніпровського медичного інститута традиційної і нетрадиційної медицини, ТОВ «Науково-дослідний інститут інформаційної медицини», Україна, Компанії UMED (Туреччина).

Інформаційне забезпечення: «Здоров’я і довголіття», «Фітотерапія. Часопис», «Зелена планета Земної».

Програму можна завантажити тут.

Чекаємо на вас, шановні колеги!

09.04.2019
ЧЕР
21 червня о 16:00
вул. Антона Цедіка, 7 (ст. м. Шулявська)