Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Запрошуємо до участі в науково-практичній конференції «Міждисциплінарний підхід у дитячій дерматології»!

Шановні  колеги!

Оргкомітет науково-практичної конференції висловлює Вам свою повагу та інформує, що науково-практична конференція, присвячена Міжнародному дню захисту дітей, «Міждисциплінарний підхід у дитячій дерматології» відбудеться 1 червня 2018 року в м. Києві в залах  Конференц холу «ДЕПО», м. Київ, вул. Антоновича, 50 (метро Олімпійська).

Початок о 9:30, реєстрація – з 8:00.

Захід включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ, які проводитимуться у 2018 році.

У роботі науково-практичної конференції візьмуть участь провідні фахівці в дерматології, педіатрії, дитячії алергології та кардіоревматології.

Запрошений спікер Гуннар Ниман (Швеція) – віце-президент МГО «Дерматологи – Дітям», член ESCD (Європейського Товариства Контактних Дерматитів)  виступить з ключовою лекцією «Алергічні контактні дерматити у дітей».

До участі в роботі конференції запрошуються: дерматовенерологи, дитячі дерматологи, лікарі сімейної практики, педіатри, неонатологи, дитячі алергологи, кардіоревматологи, імунологи, медичні сестри.

На конференції будуть висвітлюватися актуальні питання дитячої дерматології: атопічний дерматит, акне, контактний дерматит, псоріаз, вітіліго, трихопатії, мікози, інфекції та новоутворення шкіри, дисплазії судин, бульозний епідермоліз.

Крім того, на конференції буде проведено майстер-клас для медсестер по догляду за ранами у дітей із бульозним епідермолізом.

ЧЕКАЄМО НА ВАС НА КОНФЕРЕНЦІЇ!

З питань організації конференції звертайтесь до координатора проекту:
Сирота Ліна, електронний адрес: linasyrota@gmail.com
Тел.:  +38 095 099 00 24

ПВНЗ «Київський медичний університет»
Телефон/факс для довідок: (044) 288 03 27; s.doan@kmu.edu.ua

Запрошуємо до участі