Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

З любов’ю в серці: урок-гра до дня Святого Валентина!

IMG_9761

Вже традиційно на підготовчому відділенні для іноземних громадян 14 лютого відбувається святкування найромантичнішого свята – дня Святого Валентина! Для нашого інтернаціонального студентського колективу цей день особливий, тому що не всі країни, з яких приїхали наші студенти-іноземці, відзначають це свято! Більшість учнів на підготовчому відділенні для іноземних громадян є мусульмани, а у деяких мусульманських країнах, наприклад, у Пакистані, Саудівській Аравії це свято під забороною.

Але для молоді бути закоханим або мріяти про кохання – абсолютно нормально, тому всі наші слухачі із задоволенням пограли у незвичайні ігри. Основне завдання у грі – це вивчення мови, тому всі з інтересом читали слова кохання на різних мовах, старанно намагалися говорити російською компліменти, красиво вітати і робити листівочки-валентинки, двома командами збирали головоломку «Розбите серце» та брали участь у вікторині «Вгадай мелодію», яка складалася з саундтреків до популярних фільмів про кохання.

Сподіваємося, що перемогли дружба і любов!