Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Ювілейна, двадцять п’ята, урочиста Посвята в студенти КМУ відбулася 30 серпня 2017 року!

IMG_335730 серпня 2017 року в ювілейний, 25й раз, відбулася урочиста подія – Посвята в студенти КМУ.

Адміністрація Університету та професорсько-викладацький склад привітали студентів із початком студентського життя та побажали сил й наснаги в опануванні найблагороднішого з усіх мистецтв – медицини. Вже традиційно, словами вітання стало виконання народним артистом України Владом Зайцевим Гімну Університету. Приємною несподіванкою для студентів, які брали участь в конкурсі на отримання Університетського Гранту — 2017 стало нагородження переможців. Ними стали: Шевчук Юліана Миколаївна (1й курс, медичний факультет), Безверха Наталія Миколаївна  (1й курс, стоматологічний факультет), Колосовська Анна Ігорівна  (2й курс, медичний факультет), Вара Сергій  Миколайович (2й курс, стоматологічний  факультет)! Вітаємо переможців!

Другою частиною заходу стали презентації від викладачів Університету та запрошених гостей з метою ознайомлення студентів із прерогативами КМУ та проектами, в яких вони зможуть взяти участь протягом навчання. Організаційна частина складалася з таких доповідей:
1.      Розповідь про роботу в Google Education та користування сайтами кафедр Університету – доповідала завідувач кафедри неврології, психіатрії, доктор медичних наук Копчак Оксана Олегівна.
2.      Про ліцензійний інтегрований іспит  КРОК-1 розповідала відповідальна за підготовку студентів до ліцензійних інтегрованих іспитів КРОК Гергель Євгенія Миколаївна.
3.      Про наукову роботу в Університеті,  в тому числі про СНТ, доповідала проректор з наукової роботи та післядипломної освіти, д.мед. наук, проф. Доан Світлана Іванівна.
4.      Із організацією студентського самоврядування та його виконавчими органами  познайомив студентів в.о. Голови Студентської ради Микола Гришков.
5.      Представники Медичної мережі ММ «Добробут» розповідали про можливості працевлаштування для студентів.
6.      Партнер Університету – хірургічний клуб Armata Manus – запросив студентів брати активну участь в роботі клубу, розвиваючи свої теоретичні та практичні навики оперативної хірургії.
7.     Про унікальну можливість проходження виробничої практики в Польщі  доповідала керівник практики, доцент кафедри терапії внутрішніх та професійних хвороб Лавринчук Ірина Олександрівна.

Далі на студентів чекали зустрічі із деканами, на яких вони змогли ознайомитися зі складом академічих груп, розкладом занять та отримати корпоративні e-mail для роботи в системі Google Apps for Education.

Відео з цієї події ви можете подивитися тут.