Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

XІ Національний конгрес з міжнародною участю «ЛЮДИНА та ЛІКИ – Україна»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Національному XІ конгресі з міжнародною участю «ЛЮДИНА та ЛІКИ – Україна». Захід відбудеться 28-29 березня 2018 року в м. Києві, в залах Конференц-холу «ДЕПО» (м. Київ, вул. Антоновича, 50 (ст. м. Олімпійська)).

Початок о 10.00 год., реєстрація – з 8.30 год.

У роботі Конгресу братимуть участь провідні спеціалісти в галузі медицини України, Литви, Словенії, Молдови та Республіки Білорусь.

Відкриватиме Конгрес Президент Університету Поканевич Олександр Валерійович та ректор  проф. Івнєв Борис Борисович.

Конгрес підготовлено разом із нашими партнерами –  базами стажування для лікарів-інтернів  МЦ «Інтосана», клінікою «LISOD», МЦ «Євродерм».

Секція з дерматології підготовлена доц. Білоусовою І.В. та Деревянко Л.Г. Секцію з сімейної медицини вестиме завідувач кафедри проф. Батушкін В.В. та проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти проф. Доан С.І.

На конгресі будуть також представлені доповіді завідувача кафедри неврології, психіатрії, рефлексо- і мануальної терапії, ЛФК та спортивної медицини д.мед.н. Копчак О.О., проф. вищезазначеної кафедри Бачинської Н.Ю. На цих секціях виступатимуть представники кафедри фізіології, медичної біології, біологічної фізики та біологічної хімії к.мед.н. Паламарчук А.Л. та Українська С.І.

Захід включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ, які проводитимуться у 2018 році.

Учасники Конгресу отримають сертифікат, програму та інформаційні матеріали.

Програма конгресу за посиланням.