Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2016: ЕКВАТОР

23 липня у Київському медичному університеті, як і в решті вишів України, завершився важливий етап приймальної кампанії 2016 року. Під час прес-конференції на тему «Вступна кампанія 2016: екватор» перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун повідомила, що станом на 20 липня було подано 1 мільйон 350 тисяч заяв на вступ до вищих навчальних закладів України. А за даними Єдиної бази до Київського медичного університету на 18 годину 23 липня подали заяви 1299 абітурієнтів, з них 1011 заяв надійшли в електронній формі.

З четверга в КМУ розпочалася пора співбесід для пільгових категорій абітурієнтів та іспитів – для тих, хто вступає на 2 курс, вже маючи диплом молодшого спеціаліста чи бакалавра за спорідненою спеціальністю. Вступні випробування відбудуться 25–27 липня, згідно з розкладом http://kmu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/07/scan_rozklad.pdf

Приймальна комісія просить абітурієнтів прибути за адресою вул. Ежена Потьє, 7, на годину раніше від зазначеного в розкладі часу – для проходження реєстрації на іспити. Також звертаємо увагу всіх, хто бажає ознайомитися з навчальними базами нашого університету: 25–27 липня після іспитів відбудуться екскурсії корпусом стоматологічного факультету, а також запис на екскурсії на клінічні бази медичного факультету КМУ.