Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Вступ до кращої в Україні інтернатури триває!

Із приємністю повідомляємо, що Київський медичний університет увійшов в ТОП-10 найкращих приватних вузів України, посівши 6 місце!
Дякуємо вам за підтримку та довіру, лише завдяки вам ми постійно рухаємося вперед!
Нагадуємо, що Вступна кампанія до інтернатури триває до 01 серпня 2018 року.
Зверніть увагу, що кількість місць в інтернатурі в одному з найкращих приватних вузів України – в  #kyivmedicaluniversity на базі провідних клінік Києва та Одеси дуже обмежена!

Не втрачайте можливість отримати Грант на навчання від наших партнерів – ММ «Добробут», Медичного дому ODREX (Одеса) та клініки  «Into-Sana» (Київ та Одеса)!

Також зверніть увагу, що кількість можливих баз для стажування (серед яких державні, комунальні та приватні клініки) постійно розширюється. Зараз підписано договори про співпрацю із SQLAB,  Швейцарсько-українською стоматологічною клінікою Porcelain та Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова! До того ж, розширився перелік доступних спеціальностей інтернатури на деяких базах стажування.

Інтернатура в ММ«Добробут».
Інтернатура в клініці «Into-Sana».
Інтернатура в клініці Euroderm.

Наші контакти:
093 461 46 45, e-mail: intern@kmu.edu.ua
Подати заяву на вступ до інтернатури можна тут!

IMG_3117_2018