Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Встигніть вступити до кращого приватного медичного вузу України!

success 2018Шановні колеги, студенти, абітурієнти!

Хочемо поділитися із вами черговим рекордом Київського медичного університету!

Незважаючи на складну демографічну ситуацію, –  в цьому році кількість абітурієнтів знизилася  ще на 30 тис. осіб (у порівнянні з 2017 р.)  та складає близька 196 тис. осіб, – Київський медичний університет отримав рекордну кількість заяв на вступ від абітурієнтів за всю історію існування!

Звертаємо вашу увагу, що кількість місць в одному з найкращих приватних вузів України та кращому медичному приватному вузі – дуже обмежена!

Декілька фактів про #kyivmedicaluniversity:

1. Київський медичний університет є найбільшим приватним вищим медичним навчальним закладом на пострадянському просторі, заснованим в 1992 році.
  2. У 2018 році посів 6 місце у ТОП-10 кращих приватних вузів країни.
  3. Загальна кількість студентів близько 2800 осіб, яка збільшилася вдвічі за останні три роки. В Університеті навчаються студенти з 56 країн світу, що свідчить про унікальну інтернаціональну атмосферу.
  4. В 2018 році поступила рекордна кількість заяв на вступ від абітурієнтів та інтернів, що свідчить про високий рівень довіри до Університету.
  5. 4000 випускників. У кожній п’ятій країні світу працюють висококваліфіковані випускники КМУ, які представляють наш університет на міжнародному ринку праці, але переважна більшість випускників залишаються працювати в м. Києві.
  6. Напрями підготовки: медицина, стоматологія, фармація. Наявне підготовче відділення для іноземних громадян. Післядипломний рівень представлений: 21 спеціальність інтернатури, 14 спеціальностей докторів філософії (PhD), 124 спеціальності клінічної ординатури, докторантура з будь-якої спеціальності.
  7. В 2017 році було відкрито філію «Харківський інститут медицини та біомедичних наук».
  8. Гранти та знижки на навчання талановитим студентам та інтернам. Загальна кількість виданих грантів – 30 з 2013 року.
  9. Ноу-хау є проходження інтернатури на базі провідних приватних клінік Києва та Одеси.
  10. Студенти проходять виробничу практику на базі шпиталю в м. Кнурів (Польща) та на базі однієї з найкращих клінік Німеччини – Ernst von Bergmann Klinikum (Потсдам, Німеччина).
  11. Кількісний склад професорсько-викладацького складу близько 400 осіб. Кожен 3 викладач університету є кандидат медичних наук.
  12. Перший в Україні офіційний тест-центр з прийому екзаменів TOEFL iBT i SAT exam був відкритий Університетом.
  13. Лекції від видатних іноземних фахівців медицини та науки від НАМН.
  14. В 2017 році Університет посів 1-е серед 19-ти медичних вузів України за результатами складання іспиту «Крок 3. Стоматологія».
  15. КМУ – учасник проекту, організованого Програмою розвитку ООН та урядом Японії, «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні». За умовами цього проекту Університет працевлаштував близько п’ятдесяти осіб –  висококваліфікованих фахівців медичної та освітньої галузей – вимушених переселенців із Донецької, Луганської областей та Криму.

Запрошуємо до нашої команди!

Контакти Приймальної комісії:
м. Київ, вул. Льва Толстого, 9.
+38 050 337 81 01, + 38 (068) 854-40-31, +38 (044) 238 68 58,

e-mail: admission@kmu.edu.ua