Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Волонтерська діяльність кафедри дитячих хвороб

kaf_p2«Крок до здоров’я дітей»

Кафедра дитячих хвороб розпочала волонтерську діяльність у середніх навчальних закладах міста Києва під лозунгом «Крок до здоров’я дітей».     Першими у проекті взяли участь студенти 4 курсу, медичного факультету КМУ. 23 лютого 2017 року вони завітали до гімназії «ЕкоНад» №30 та провели «Урок здоров’я» для дітей 2-го класу на тему: «Профілактика респіраторних захворювань».

Це дуже актуальна тема, враховуючи що гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) займають провідне місце у структурі дитячої захворюваності, показники якої зростають  у школах у холодний    період  року.

Заняття складалося з теоретичної, практичної та ігрової частин. Протягом уроку діти отримали навички правильного використання одноразової захисної маски, засвоїли правила миття рук та обробки їх антисептиком. Студенти-медики розповіли дітям про те, як підтримувати імунітет та захищатися від інфекцій.  Учні із задоволенням брали активну участь у занятті: відповідали на питання, пропонували свої методи захисту від вірусів.

Наприкінці уроку усі діти отримали у вигляді подарунка вітаміни (так необхідні в період простудних захворювань) та пам’ятку з профілактики  ГРВІ. Усі учасники отримали не тільки задоволення від відкритого уроку, але й нові знання та навички.