Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Виїзне заняття психіатрично-наркологічного гуртка КМУ

Om52MDAY5AU23.01.2017р. відбувся візит студентів-гуртківців на чолі з професором Пострелко В.М. до Київського обласного психіатрично-наркологічного медоб′єднання у смт Глеваха. Студенти 4 і 6 курсів ознайомилися зі специфікою таких відділень:
- відділення інтенсивної терапії;
- приймальне відділення;
- геронтологічне відділення (чоловіче/жіноче);
- відділення межових станів (чоловіче/жіноче);
- нейрохірургічне відділення;
- загально-психіатричні та психоневрологічні відділення (чоловіче/жіноче);
- наркологічне відділення.

Також прослухали цікаву інформацію від завідувача нейрохірургічного відділення Іллюка Юрія Івановича. Дізналися, що дане відділення є єдиним такого рівня в Україні. Тут проводиться лікування епілепсій (компресійних, гемодисциркуляторних, ліквородисциркуляторних, запальних, токсичних, обмінних, ендокринних); дитячого церебрального паралічу; психічних порушень, зумовлених різними органічними ураженнями головного мозку; деформацій і дефектів черепа; обстеження та лікування хворих з хронічними запальними процесами мозку.

На завершення повідомляємо Вам, що психіатрично-наркологічний гурток, заснований у вересні 2016р., успішно функціонує, студенти регулярно збираються у позааудиторний час, обговорюють неспецифічні клінічні випадки тих чи інших захворювань. Наразі відбувається підготовка студентів до участі в І етапі студентської олімпіади (напрями: психіатрія та наркологія; медична психологія) під керівництвом проф. Пострелко Валентина Михайловича.