Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Вітаємо збірну Університету з футболу з ПЕРШИМ місцем!

sport191220173 листопада 2017 року на території Дарницького району міста Києва, в черговий раз, проведено студентську Спартакіаду серед вищих навчальних закладів з футболу. Збірна Київського медичного університету взяла в ній участь і перемогла, посівши 1-е місце!

Збірна Київського медичного університету виборювала 1 місце на Спартакіаді проти таких збірних ВНЗ Дарницького району як:
– Вищий навчальний заклад «Київський медичний коледж № 3».
– Дитячий навчальний заклад «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу».
– Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ.
– Національна академія внутрішніх справ «Навчально-науковий інститут №3».
– Київський професійний будівельний ліцей.

До нашої команди переможців ввійшли такі представники стоматологічного факультету: Мельник Антон (1 к.), Костюренко Микита (1 к.), Соколенко Данило (4 к.), Стаценко Олександр (4 к.),  Саідов Кароматулло (5 к.), Рожин Олександр (4 к.), Шевченко Ярослав (4 к.), представники фармацевтичного та медичного факультетів – Коваленко Юрій (2 к.) та Трубін Егор – 1 (к.) відповідно, Медведський Владислав – інтерн.

28 листопада 2017 року в актовій залі державної адміністрації Дарницького району відбулося нагородження студентських збірних, які брали активну участь в зазначеній Спартакіаді з футболу. На цій церемонії були нагороджені золотими медалями та грамотами збірна Київського медичного університету з футболу! Вітаємо наших переможців!

Futbol