Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Вітаємо з успішним складанням ЛІІ “Крок 3. Стоматологія”!

7 листопада 2017 року відбулось складання ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 3. Стоматологія» лікарями-інтернами.

За результатами складання ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 3. Стоматологія», лікарі-інтерни Київського медичного університету розділили 1 місце із Запорізьким державним медичним університетом серед 19 вищих навчальних закладів України і перевищили національний показник результатів складання – 75,4% – на 3,2%, склавши ліцензійний інтегрований іспит із середнім показником – 78,6,3%.

Висловлюємо вдячність всьому професорсько-викладацькому складу Університету, який брав участь у підготовці лікарів-інтернів до складання ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 3. Стоматологія», а також окремо дякуємо завідувачам кафедр стоматологічного факультету Дорошенко С.І., Олійник О.А., Якубовій І.І. та Тимофєєву О.О.

Шановні лікарі-інтерни! Київський медичний університет пишається вами та дякує за плідну роботу!