Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Вітаємо з професійним святом – днем лікаря-стоматолога!

Шановні колеги та студенти! Вітаємо з професійним святом – Міжнародним днем лікаря-стоматолога!

Бажаємо вам успіхів у навчанні та роботі, вдячних пацієнтів та надійних колег! Щоб кожний день приносив радість від спілкування із приємними людьми, задоволення від праці та навчання, щоб кожний ваш день був осяяний гарними усмішками!

Підкреслюючи важливость вашої професії для пацієнтів, запрошуємо вас подивитися програму, присвячену гігієні порожнини рота, підготовлену каналом Марс ТВ та СтоматЦентом "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ". Дивіться програму на кабельному каналі Марс ТВ провайдера "Інформаційні технології"  в 19:13 и 21:36 09 лютого 2018 року.

Відеоматеріал доступний тут та на сторінці нашого Університету в фейсбуці.

Den_stomatologa-012018