НОВИНИ | Всі Новини
Вітаємо з 100-річчям з дня заснування Національну академію післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика!

01-02 листопада 2018 року Національна академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика святкує великий ювілей-100 років з дня заснування! Вітаємо колег із цим визначним святом та бажаємо твердо крокувати на шляху прогресу до якісної медичної освіти та виховання видатних фахівців в галузі медицини!

Адміністрація КМУ, яка була запрошена на цю урочисту подію, в особі президента Університету Поканевича Олександра Валерійовича та ректора проф. Івнєва Б.Б., подарувала Академії сучасний фантом для відпрацювання прийомів реанімації та катетеризації з можливістю моніторингу ефективності через мобільні пристрої студентів. Фантом стане частиною оснащення центру симуляційної медицини, який біло відкрито в НМАПО в 2016 році. Основною метою діяльності є підвищення якості післядипломної підготовки та безперервного професійного розвитку лікарів і молодших спеціалістів з медичною освітою, інших працівників сфери охорони здоров’я, парамедиків та представників соціальних служб, відпрацювання ними практичних навичок надання медичної допомоги населенню та забезпечення максимальної безпеки пацієнтів і медичного персоналу на підставі використання симуляційних методів навчання і впровадження інноваційних освітніх технологій.

Від імені Київського медичного університету ще раз щиро вітаємо з цим історичним ювілеєм та бажаємо наснаги на нелегкому шляху медичної освіти!

Фото надано прес-службою НМАПО ім. П. Л. Шупика

05.11.2018
ВЕР
Курси "Лікар з народної та нетрадиційної медицини."
Тривалість: 23.09.19 - 28.02.20
10 Вересня 2019