Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Вітаємо студенток КМУ із перемогою на ХХІ Міжнародному медичному Конгресі молодих вчених та студентів!

Дві студентки ІV курсу фармацевтичного факультету – члени  наукового  гуртка  кафедри  –  Атякшева Надія та Романюк Антоніна – наприкінці квітня 2017 р. виступили на ХХІ Міжнародному медичному Конгресі молодих вчених та студентів (м. Тернопіль, Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського).

За результатами Конгресу Атякшева Надія разом зі своїм керівником – асистентом кафедри Гуртовенко Іриною Олександрівною – отримала Перше місце і Диплом першого ступеня.

Пишаємось нашими студентами і від усієї душі вітаємо з перемогою, бажаємо вам нових вам наукових і особистих досягнень! Віримо в ваше світле наукове майбутнє! Детальніше тут.