Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Відвідування Національного музею медицини України

st05122017В листопаді 2017 року студенти 4-го та 6-го курсів разом з викладачем кафедри дитячих хвороб Злобинець Антоніною Сергіївною відвідали музей медицини України, який є одним з найбільших і оригінальніших медичних музеїв не тільки в Україні, але і в Європі. У музеї представлено розвиток медицини в Україні з найдавніших часів до наших днів. Екскурсія була проведена в цікавому та динамічному форматі, в експозиції музею представлені документи, книги, а також медичне обладнання минулих століть — хірургічні інструменти, прилад для кардіографії, ртутний апарат для вимірювання тиску, хірургічна лампа. Наряду з науково-методичними, документальними матеріалами використовуються твори Українського образотворчого мистецтва в області медицини, оригінальні інтер'єри з портретними фігурами відомих вчених і лікарів, та діорами, присвячені найбільш визначним подіям в історії медицини України.

Відвідування музею було дуже пізнавальним і дозволило дізнатися багато нового та цікавого з розвитку та становлення медицини в Україні.