Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Новини KHIM

11.05.2018   НовиниНовини KHIM   Редактировать

День відкритих дверей у Харківський філії 13 травня 2018 р.

З метою охоплення інших регіонів України, абітурієнти яких хочуть навчатися в Київському медичному університеті, із радістю повідомляємо, що у вас з’явилася така можливість – в лютому 2018 року відчинила двері наша філія "Харківський інститут медицини та біомедичних наук" – сучасний європейський медичний вуз!

Щоб познайомитися ближче із вузом, всі абітурієнти регіону зможуть відвідати День відкритих дверей, який відбудеться 13 травня о 12:00 за адресою: м. Харків, вул. Садова, 11.

Запрошуємо! Приходьте та дізнайтеся всю інформацію про правила прийому 2018 року та про перебіг Вступної кампанії в 2018 року.

Обирайте Київський медичний університет #kyivmedicaluniversity та пам'ятайте, що медицина – найблагородніше з усіх мистецтв!

Dod13052018

28.02.2018   НовиниНовини KHIM   Редактировать

Відкриття філії Київського Медичного Університету в Харкові!

21022018_IMG_2046Шановні колеги та студенти! Із радістю повідомляємо, що 21 лютого 2018 року в Харкові було відкрито філію – Харківський інститут медицини та біомедичних наук #khim_kmu! Наразі відкрито медичний факультет, на якому будуть навчатися студенти-іноземці та громадяни України.

Урочисте відкриття відвідали почесні гості – Голова Харківської обласної державної адміністрації Світлична Юлія Олександрівна, заступник Голови ХОДА – Бабічев Анатолій Валерійович, Президент Харківського університетського консорціуму, Директор ХарРІ НАДУ при Президентові України Бєлова Людмила Олександрівна, Ректор ХНМУ Лісовий Володимир Миколайович, проректор з науково-педагогічної та міжнародної роботи ХМАПО Каафарані Аббас Махмуд, перший проректор з науково-педагогічної роботи НФаУ Федосов Андрій Ігорович та інші представники освітянської та медичної спільноти Харківського регіону. Гості побажали процвітання та успіху, а Голова ХОДА відзначила велику потребу в медичних кадрах в умовах реформування системи охорони здоров'я України: «Ми розуміємо, що потрібно підвищувати якість послуг і кваліфікацію лікарів. Фахівці потрібні ще і в зв'язку з реформою сільської медицини, в рамках якої ми будемо будувати в області нові амбулаторії та створювати умови для надання якісних послуг. Нам потрібні професійні і патріотичні люди», – підкреслила Юлія Світлична.