Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Відкриваємо для себе Київ: Музей-аптека на Подолі

IMG_9971-2Для майбутніх лікарів та фармацевтів знання історії розвитку фармацевтичної науки дуже важливе не тільки у світовому масштабі, а й у регіональному! Тому для слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян є необхідним відвідування Музею-аптеки – невеличкого старовинного будиночка, який зберігся на Подолі аж з 1728 року!

Не всі кияни знають про це цікаве місце, але викладачі нашого відділення намагаються познайомити студентів-іноземців саме з такими знаковими для майбутніх медиків перлинами міста Києва. Цього разу всі групи провели незабутній час у старому Києві разом з викладачами Мірошниченко А.В. та Сінгх Ю.І.

Музей розташований між трьома монастирями у найбільш потаємній частині Подолу, та й сам є таємницею – у його підвалах історики ще знаходять старожитності. Більша частина внутрішнього оформлення аптеки складається зі справжніх речей її колишніх власників – видатної родини Бунге, німецьких фармацевтів та громадських діячів, але у підвальних приміщеннях є інсталяції, пов’язані з особливостями української народної медицини. Співробітники завжди раді відвідувачам, не залишають без відповідей будь-які питання! А наших хлопців і дівчат цікавило все: як виробляли ліки у ті часи, яку сировину використовували, чим відрізняється аптекарська справа у Києві від їхніх країн або чим схожа, чи відомі нам видатні лікарі з інших країн? Питань було багато, але найголовніше – це доторкнутися до невідомого, залишити для себе мотивацію до навчання та безліч фото на пам'ять!