Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Відкриваємо для себе Київ: екскурсія до історичного музею

IMG_9674Нещодавно слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян відвідали Музей історії Києва. Ця подорож є складовою навчальної дисципліни «Країнознавство», але починати знайомство з історією нашого чарівного старовинного міста краще не у класі, а підчас прогулянок і відвідувань музейних залів.

Молода дівчина-екскурсовод була дуже рада можливості першою надати іноземцям інформацію про цікавинки Києва – легенду заснування братами Києм, Щеком, Хоривом та їхньою сестрою Либідь, про унікальні храми та історичні будівлі, про видатних особистостей Києва та їхній спадок.

А найголовнішим стало те, що у півтора тисячолітній історії міста кожний з наших студентів-іноземців побачив щось схоже зі своєю країною: хлопці з Йорданії і Сирії побачили арабські шахи у речах князя Володимира, слухачі з Індії та Пакистану знайшли дещо спільне у старослов’янській мові давнього літопису зі своїми мовами, африканців вразили давні глиняні вироби, які були дуже подібні з їхнім національним посудом, але на 1000 років старші!

Музей нікого не залишив байдужим до Києва, так що сподіваємося на продовження!