Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

ВІДКРИВАЄМО ДЛЯ СЕБЕ КИЇВ. ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ВОДИ!

IMG_6139Студенти підготовчого відділення разом зі своїми викладачами Мірошниченко Г.В. та Сінгх Ю.І.  здійснили незабутню екскурсію в Музей води, який знаходиться в самому центрі столиці.Іноземні слухачі вперше опинилися в підземеллі старовинної водонапірної башти, збудованої ще 140 років тому, дізналися про витоки водопостачання в Києві, наочно розглянули процес природної фільтрації води, а також механізми роботи очисних станцій.

Із задоволенням вони  вели бесіду з екскурсоводом про економічні заходи користування водними ресурсами у своїх країнах та в Україні. А крім того, вперше опинилися в середині гігантського мильного міхура, самостійно змінили русло річки та викликали блискавку з громом. По закінченні екскурсії абсолютно ручні японські коропи «кої» подарували на пам'ять нашим студентам свої «поцілунки». Іноземні слухачі не тільки наполегливо ставляться до вивчення мови країни, де вони навчаються, але й  із зацікавленістю продовжують знайомство з культурою та історичною спадщиною України. І, безумовно,  з нетерпінням чекають нових вражень!