Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Відкриття філії Київського Медичного Університету в Харкові!

21022018_IMG_2046Шановні колеги та студенти! Із радістю повідомляємо, що 21 лютого 2018 року в Харкові було відкрито філію – Харківський інститут медицини та біомедичних наук #khim_kmu! Наразі відкрито медичний факультет, на якому будуть навчатися студенти-іноземці та громадяни України.

Урочисте відкриття відвідали почесні гості – Голова Харківської обласної державної адміністрації Світлична Юлія Олександрівна, заступник Голови ХОДА – Бабічев Анатолій Валерійович, Президент Харківського університетського консорціуму, Директор ХарРІ НАДУ при Президентові України Бєлова Людмила Олександрівна, Ректор ХНМУ Лісовий Володимир Миколайович, проректор з науково-педагогічної та міжнародної роботи ХМАПО Каафарані Аббас Махмуд, перший проректор з науково-педагогічної роботи НФаУ Федосов Андрій Ігорович та інші представники освітянської та медичної спільноти Харківського регіону. Гості побажали процвітання та успіху, а Голова ХОДА відзначила велику потребу в медичних кадрах в умовах реформування системи охорони здоров'я України: «Ми розуміємо, що потрібно підвищувати якість послуг і кваліфікацію лікарів. Фахівці потрібні ще і в зв'язку з реформою сільської медицини, в рамках якої ми будемо будувати в області нові амбулаторії та створювати умови для надання якісних послуг. Нам потрібні професійні і патріотичні люди», – підкреслила Юлія Світлична.