Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Відгук студента КМУ

image-0-02-05-063328edb13b4b0845c35755df02d6b160930127d49d1b0d3b68cdef25f15d16-V

Шановні абітурієнти та батьки!


В найближчий час Вам потрібно буде зробити вибір та обрати ім’я вищого навчального закладу, який Ви закінчите. Даний вибір вплине на Ваше подальше життя та стане Вашою візитівкою.
Київський медичний університет запрошує Вас до своїх лав та пропонує до уваги відгук випускниці 2017 р. фармацевтичного факультету заочної форми навчання.

Далі зі слів автора.

"Всім доброго дня!
Звати мене Настя. В 2017 році я закінчила навчання на фармацевтичному факультеті (заочно) в Київському медичному університеті. Хочу поділитись з вами враженнями та розповісти про переваги університету, в якому навчалась 5,5 років.


Перш ніж обрати ВНЗ, ми разом з батьками промоніторили ціни на навчання. В КМУ вартість навчання нижча, ніж в інших університетах, та можна робити оплату посеместрово (в деяких випадках, навіть, помісячно), що влаштувало нашу родину, враховуючи складну економічну ситуацію в країні.
Невелика кількість студентів на курсі (50 студентів). Декан та викладачі знають кожного студента в обличчя, що є важливим, створює теплу та дружню атмосферу в колективі (іноді це навідь дуже допомогає). Викладачі віддані роботі, крокують в ногу з часом. Багато нової інформації, якої не має в підручниках надсилають в електронному вигляді, самі створюють лабораторні журнали та методички для студентів, надсилають все на електронну пошту, що дуже допомогає при вивченні дисциплін. 
Навчаючись на заочній формі навчання, можна підтримувати зв'язок з викладачем через електронну пошту, що є дуже зручним. 
При виникненні питань або проблем під час навчання спілкуватись з деканом можна безпосередньо. Бюрократія в КМУ відсутня.
Я задоволена, що навчалась саме в КМУ і надалі вирішила залишитись та продовжити навчання в інтернатурі.
Девко Настя 0677499550 "