Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Відбувся заключний «День відкритих дверей»

IMG_2408   20 червня 2015 об 11:00 за адресою Е.Потьє, 7 відбувся останній в цьому році "День відкритих дверей", який проводив КМУ УАНМ. Президент Олександр Поканевич висвітлив перспективи подальшого розвитку Університету, обговорювались також питання вступної кампанії 2015 р., деталі участі у програмі «Університетський грант» та можливість його отримання, перспективи стажування та працевлаштування випускників Університету за кордоном.

У заході прийняли участь багато абітурієнтів та їх батьків. Зустріч тривала понад 2 години, було багато запитань та по її завершенню для всіх бажаючих провели екскурсію по Університетській стоматологічній клініці, на базі якої проходила зустріч.