Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Відбувся XІ Національний конгрес з міжнародною участю «ЛЮДИНА та ЛІКИ – Україна»!

IMG_738828-29 березня 2018 року відбувся XІ Національний конгрес з міжнародною участю «ЛЮДИНА та ЛІКИ – Україна», науковим організатором якого був ПВНЗ «Київський медичний університет. Місце проведення заходу – Конференц-хол «ДЕПО», м. Київ, вул. Антоновича, 50 (метро Олімпійська).

Відкрив Конгрес ректор Університету проф. Івнєв Борис Борисович. З привітанням до учасників та організаторів заходу звернулася голова профільного комітету Верховної ради України Богомолець Ольга Вадимівна (лист О. Богомолець).

Конгрес організовано з нашими партнерами з підготовки лікарів-інтернів МЦ «Into Sana», клінікою «LISOD», МЦ «Євродерм». Секція з дерматології підготовлена співробітниками відповідної кафеди КМУ доц. Білоусовою І.В. та Деревянко Л.Г. Секцію з сімейної медицини провели завідувач кафедри проф. Батушкін В.В. та проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти проф. Доан С.І.

У роботі Конгресу взяли участь провідні спеціалісти в галузі медицини України, Литви, Словенії, Молдови та Республіки Білорусь.

На Конгресі представили доповіді завідувач кафедри неврології, психіатрії, рефлексо- і мануальної терапії, ЛФК та спортивної медицини д.мед.н. Копчак О.О., проф. зазначеної кафедри Бачинська Н.Ю. На секціях виступали представники кафедр фізіології, медичної біології, біологічної фізики та біологічної хімії к.мед.н. Паламарчук А.Л. та Українська С.І.

У Конгресі як слухачі взяли участь студенти, інтерни, клінічні ординатори, аспіранти ПВНЗ «Київський медичний університет».

Захід включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ, які проводитимуться у 2017 році.

Учасники Конгресу отримали сертифікат.