НОВИНИ | Всі Новини
Відбувся VI Всеукраїнський конкурс з практичної хірургії серед студентів та інтернів

«На що здатний ти?» – під таким девізом пройшов VI Всеукраїнський конкурс з практичної хірургії серед студентів та інтернів, організатором якого є хірургічний клуб Armata Manus. Конкурс відбувся 6-7 квітня 2019 року на базі нового корпусу Університету (Бориспільська, 2).

Цього року в цій нелегкій битві духу, інтелекту та хірургічних навичок взяли участь 11 команд з медичних ЗВО з Дніпра, Краматорська, Тернополя, Львова, Полтави, Вінниці, Києва, Одеси, Харкова. Нереальне напруження, змагальний дух, метри шовного матеріалу і кілограми сталі хірургічних інструментів об’єднали 70 учасників в перегонах, призом в яких став перехідний кубок (тільки подивіться ці фото передачі кубка від переможця минулого сезону Surgical Club “Cor Fortis” (капітан Антон Печененко) новим власникам).

Цього року переможцями стали:

1 місце – Festina lente (Одеський національний медичний університет) – володарі кубка до наступного конкурсу (капітан Ксенія Габінет)
2 місце – команда хірургічного клубу Armata manus і Київського медичного університету (капітан Міша Шевчук)
3 місце – ДНК Гіппократа (Вінницький національний медичний університет ім. М. Пирогова, капітан Ярослав Вороновський)

Вітаємо переможців та особливо пишаємося нашими студентами, які одержали чергову перемогу! Так тримати!

Фото тут
Відео-сюжет тут