Відбувся ювілений, 25й випуск фармацевтичного факультету!

Тридцятого січня відбувся ювілений, 25й випуск фармацевтичного факультету! П’ятдесят випускників-провізорів після виголошення урочистої клятви отримали свої довгоочікувані дипломи! Нам приємно, що серед випускників є громадяни інших країн, які повернуться до себе на Батьківщину та будуть працювати в фармацевтичній галузі, використовуючи здобуті знання.
Дипломи з відзнакою отримали Дарвиш Дарін, Козак Дмитро, Підгайна Юлія, Терещенко Марина. Урочисте вручення дипломів відбулось в Національній медичній бібліотеці. З вітальним словом виступили проректор з науково-педагогічної, лікувальної, виховної роботи та міжнародних зв’язків проф. Мегедь Володимир Петрович, проректор з науково-педагогічної та післядипломної освіти проф. Доан Світлана Іванівна, декан фармацевтичного факультету Лозова Олена Василівна, які побажали випускникам стрімкої кар’єри, отримувати від професійного життя задоволення та знайти роботу, яка стане улюбленою справою!
Приємно, що переважна більшість випускників виявили бажання не покидати Alma mater та продовжити післядипломне навчання в інтернатурі нашого Університету.

Фото з випуску ви можете завантажити тут!

[slideshow_deploy id=’5324’]

Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024