Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Відбувся конкурс клінічних випадків на кафедрі дитячих хвороб.

28 березня 2018 року кафедра дитячих хвороб провела конкурс клінічних випадків, які підготували дві англомовні групи 6 курсу (1211 та 1109).

На захід були запрошені студенти англомовних груп другого та третього курсів медичного факультету. Метою зазначеного конкурсу було оцінити навики опитування пацієнта (батьків пацієнта), систематизації даних об’єктивного обстеження, вміння виведення ведучого синдромального діагнозу та навиків клінічного мислення.

П’ять найактивніших студентів (Обі Кароліна Олучукву, Ара Тараннум, Отуйа Омака Стефані, Гандхі Шрея Умешбхаі, Оджал Намік Кемал) отримали найвищий бал (12 балів) за самостійну роботу, що дозволило суттєво підняти середній бал за дисципліну. Студенти 3-го курсу висловили бажання взяти участь в аналогічних змаганнях наступного року.

k28032018