Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Відбулася XVІІІ Міжнародна наукова конференція «НОВІТНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

IMG_216721 березня 2018 року в Національній науковій медичній бібліотеці України відбулась XVIII Міжнародна конференція «Новітні чинники формування особистості майбутніх фахівців системи охорони здоров’я», присвячена пам'яті засновника Університету Поканевича Валерія Володимировича.

Перед початком конференції учасники мали задоволення подивитися творчі виступи студентів. Далі з вітальним словом виступив Президент навчального закладу – Олександр Валерійович Поканевич та вручив грамоти студентам, які активно підтримують культурне життя Університету та завжди не лише беруть участь, а й допомагають в організації різноманітних заходів та подій.

Ректор Київського медичного університету – проф. Б.Б. Івнєв поділився з присутніми гарними новинами про нещодавне відкриття в Харкові філії – Харківського інституту медицини та біомедичних наук.

Після урочистої частини розпочалися пленарні та секційні засідання (програма конференції тут).

Дякуємо всім учасникам за активну участь, а адміністрації Університету за підтримку щорічної міжнародної конференції, яка вже стала традиційною для #KyivMedicalUniversity!

Відгуки організаторів та гостей конференції ви можете подивитися тут.