Відбулася урочиста посвята в студенти Київського медичного університету!

29 серпня відбулася Посвята в студенти Київського медичного університету! В святковій та урочистій атмосфері студентів 2019 року вступу привітали: президент Поканевич Олександр Валерійович, ректор проф. Івнєв Борис Борисович, проректор з навчально-методичної, виховної роботи та міжнародних зв’язків проф. Мегедь Володимир Петрович, проректор з післядипломної освіти та наукової роботи проф. Доан Світлана Іванівна, декани факультетів та викладачі. Доброю традицією стало привітання від почесних гостей свята, в цьому році до нас завітали: Керолайн Кларінвал, доктор наук біомедичної етики, керівник команди програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров’я; Лепьошкіна Таміла Яківна, регіональний координатор з підтримки реформи охорони здоров’я в рамках програми “U-LEAD з Європою”; заслужений лікар України, Голова Київської Лікарської Ради, директор КНП “Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва” Карабаєв Даніель Таїрович. Багато слів натхнення сказали наші спікери, але лейтмотивом прозвучала думка міс Керолайн про те, що, вступивши до славних лав медичної спільноти, студенти назавжди одягають білий халат, не лише фізично, але й ментально. Служити людям, бути милосердними, вчитися самопожертві, рятувати життя, підвищувати рівень здоров’я нації – от головні виклики та завдання сучасного медичного працівника!

Студентів привітали не лише представники адміністрації, але й студенти старших курсів, які порадували всіх присутніх своїми талантами. Найочікуванішою миттю стало оголошення переможців програми «Університетський грант 2019». Вітаємо наших талановитих студентів, які отримали з рук президента Поканевича О.В. сертифікат, що дає можливість року безкоштовного навчання в кращому приватному вузі країни. Цього року ними стали: медичний факультет – Карасик Сарра-Марія Володимирівна; стоматологічний факультет – Дмітрієва Дар’я Валеріївна; фармацевтичний факультет – Нікон Вікторія Юріївна. Впевнені, що вони і є майбутнє медицини!

Фото з заходу ви можете подивитися тут.

Не забувайте підписуватися на наші сторінки тут та тут.

[slideshow_deploy id=’8391’]

04.09.2019
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024