Відбулася нарада «Сучасні погляди на профілактику основних стоматологічних захворювань»

7 лютого 2019 р. відбулась нарада з питань профілактики стоматологічних захворювань «Сучасні погляди на профілактику основних стоматологічних захворювань» за підтримки Асоціації стоматологів України, Асоціації лікарів-пародонтологів України, Асоціації гігієністів зубних України та компанії «Colgate». У нараді взяли участь професори з усіх регіонів України, серед них професор Мазур І. П., Дєньга О. В., Савичук Н. О., Білоклицька Г. Ф., Петрушанко Т. О., Клітинська О. В., Ковач І. В., Мельничук Г. М. Київський медичний університет представляла завідувач кафедри терапевтичної стоматології, д.мед.н., професор Копчак О.В., яка виступала в якості експерту з провідної тематики заходу. На другий день роботи конгресу 8 лютого 2019р. на секції «Стоматологічні захворювання у пацієнтів з кардіоваскулярною патологією» професор виступила з доповіддю «Кардіологічний пацієнт в кабінеті стоматолога – пошук «золотої середини» між європейськими та національними підходам.

[slideshow_deploy id=’5448’]

Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024