НОВИНИ | Всі Новини
Увага! Важлива інформація для абітурієнтів.

01 липня розпочато реєстрацію електронного кабінету вступника на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/, через який абітурієнт подаватиме заяву на вступ до закладів вищої освіти України з 10 липня!

Приймальна комісія Київського медичного університету запрошує до інформаційно-консультативного центру для допомоги в реєстрації та подачі заяв на вступ до Університету.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Бориспільська, 2 (ІІ поверх).

▶ Перелік документів для вступу в 2019 році

▶ Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання в 2019 році

Нагадуємо, що ми приймаємо такі сертифиікати ЗНО для вступу на 1й курс на всі спеціальності: українська мова та література, біологія, хімія або історія України!
Також зверніть увагу на правила прийому на 2й курс. Можливий вступ на 2й курс на спеціальність 222 “Медицина” на основі таких спеціальностей ОКР молодшого спеціаліста: сестринська справа, лікувальна справа, акушерська справа.
На спеціальність 221 “Стоматологія” на основі спеціальностей ОКР молодшого спецаліста “Стоматологія” та “Стоматологія ортопедична”.

УВАГА! Встановлені ціни на навчання! Ознайомитися з ними ви можете тут

02.07.2019
ЛИП