НОВИНИ | Всі Новини
Увага! Умови оформлення мотиваційного листа!

Якщо ви хочете отримати Грант на навчання, спершу ви маєте подати «мотиваційний лист» з описом Вашого бажання здобути професію медичного/фармацевтичного профілю за наведеним нижче планом. Обсяг листа не повинен перевищувати 800 слів (2 сторінки формату А4, шрифт Times New Roman, розмір12, міжрядковий інтервал – 1,5).

В цьому листа, будь ласка:

• Опишіть коло Ваших інтересів, досягнень, успіхи в навчанні. Сформулюйте причини, які підштовхнули Вас навчатися в данному навчальному закладі;
  • Чому обрали саме цю спеціальність (лікаря/лікаря-стоматолога/провізора)?
  • Яким чином, на Ваш погляд, навчання сприятиме розвитку Вашої подальшої кар’єри у сфері охорони здоров’я? На які переваги, пов’язані з отриманням освіти в нашому навчальному закладі, Ви чекаєте у майбутньому?
  • Назвіть Ваші інтереси та захоплення, в тому числі участь у соціальних проектах,учнівських олімпіадах, спортивних змаганнях, конкурсах, фестивалях;
  • Вкажіть, які дисципліни Ви б хотіли вивчати поглиблено. Чому?

В правому верхньому куті конкурсного «мотиваційного листа» розмістіть наступну інформацію:

• Прізвище, ім’я та по батькові учасника конкурсу;
  • Назва навчального закладу, де ви раніше навчались;
  • Контактний телефон (бажано мобільний);
26.07.2018
ЛЮТ
22 лютого о 16:00
вул. Антона Цедіка, 7 (ст. м. Шулявська)
15 Січня 2019
ЛЮТ
Student Dental Club запрошує на чергову лекцію!
28 лютого 2019 року,
о 16:00