НОВИНИ | Всі Новини
Увага! Умови оформлення мотиваційного листа!

Шановні абітурієнти, УВАГА! Нагадуємо, що з 10 липня ви можете подати заяву на участь в програмі “Університетський грант”, отримання якого ґарантує рік безкоштовного навчання. Умови тут.

Якщо ви хочете отримати Грант на навчання, спершу ви маєте подати мотиваційний лист з описом вашого бажання здобути професію медичного/фармацевтичного профілю за наведеним нижче планом. Обсяг листа не повинен перевищувати 800 слів (2 сторінки формату А4, шрифт Times New Roman, розмір12, міжрядковий інтервал – 1,5).

В цьому листа, будь ласка:

• Опишіть коло ваших інтересів, досягнень, успіхи в навчанні. Сформулюйте причини, які підштовхнули вас навчатися в данному навчальному закладі;
• Чому обрали саме цю спеціальність (лікаря/лікаря-стоматолога/провізора)?
• Яким чином, на ваш погляд, навчання сприятиме розвитку вашої подальшої кар’єри у сфері охорони здоров’я? На які переваги, пов’язані з отриманням освіти в нашому навчальному закладі, Ви чекаєте у майбутньому?
• Назвіть ваші інтереси та захоплення, в тому числі участь у соціальних проектах, учнівських олімпіадах, спортивних змаганнях, конкурсах, фестивалях;
• Вкажіть, які дисципліни ви б хотіли вивчати поглиблено. Чому?

В правому верхньому куті конкурсного «мотиваційного листа» розмістіть наступну інформацію:

• Прізвище, ім’я та по батькові учасника конкурсу;
• Назва навчального закладу, де ви раніше навчались;
• Контактний телефон (бажано мобільний);

03.07.2019
ВЕР
Курси "Лікар з народної та нетрадиційної медицини."
Тривалість: 23.09.19 - 28.02.20
10 Вересня 2019