Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Таланти Київського медичного університету на фестивалі «Барви осені»!

IMG_633221-22 листопада 2017 року студенти нашого Університету мали змогу показати свої яскраві таланти на ХХ фестивалі студентської художньої творчості «Барви осені» з нагоди Міжнародного дня студента, організатором свята виступили Європейський університет (м. Київ) та Асоціація навчальних закладів приватної форми власності.

Свої вокальні та танцювальні таланти продемонстрували: Сархан Мамедов, який виконав відому українську пісню «Смерека», Зедек Маестрелі похизувався своїм танцювальним талантом, виконавши запальний танок в стилі «хіп-хоп», акторські здібності продемонстрував в жанрі стенд-ап Муса Ба Алмамі, із номером «Easy show» виступив Азізбек Абдурашидов, танцювальний дует Крижанівської Божени і Примак Поліни вразив публіку танком в стилі «джаз-фанк», а наші індійські студенти – гурт «Індійський мікс» – виконали кольоровий національний танок!

Студенти нашого Університету: танцювальний гурт «Індійський мікс», Крижанівська Божена і Примак Поліна (танцювальний дует) та Азізбек Абдурашидов отримали нагороди лауреатів 1-го, 2-го та 3-го ступенів відповідно! Вітаємо переможців! Київський медичний університет пишається вами та дякує за активну участь в студентському житті!