Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Су-Джок терапія

su_jok КУРСИ ІНФОРМАЦІЇ ТА СТАЖУВАННЯ ПО CУ-ДЖОК ТЕРАПІЇ.

Курси інформації та стажування по Су-Джок терапії передбачає в короткий термін ознайомити та навчити лікарів сучасним методикам Су-Джок-терапії. Су-Джок терапії може навчитися лікар будь якої спеціальності, що дозволить йому використовувати даний метод у комплексі з іншими методами, а в ряду випадків і як самостійний метод лікування, як дає хороший терапевтичний ефект. В основу курсів інформації та стажування з Су-Джок терапії покладена певна послідовність викладання матеріалу, що включає в себе:

1. Два базових модулі, розрахованих на 12 та 36 годин.
2. Додаткові модулі, розраховані на 36 годин кожен, які обираються курсантами самостійно.

Модулі:

1. Метафізична конституція і структура — 18 годин
2. Часна патологія і її лікування методами Су-Джок терапії — 24 години
3. Поглиблений курс Су-Джок терапії» — 30 годин

По закінченню базового модулю (12 годин) слухачі навчаться експрес-діагностики та лікуванню в стандартній системі відповідності на кісті та стопі за допомогою різноманітних способів (мікроголок, моксотерапії, насіння терапії, магнітотерапії, Су-Джок стимуляторів).

По закінченню базового модулю (36 годин) слухачі навчаться діагностиці та лікуванню в системі «Комахи», міні-системі, основним підходам до лікування часної патології, кольоротерапії, магнітотерапії по бельмеридіанам та в системах відповідності.

Після закінчення 1 -го модулю слухачі зможуть визначати енергетичну конституцію людини, самостійно складати акупунктурні рецепти для лікування, навчаться лікувати методом біоритмічної акупунктури одною голкою.

Після 2-го модулю слухачі зможуть більш досконально проводити метафізичне лікування з врахуванням регіональної діагностики та на рівні субструктури захворювання різних органів та систем організму.

По закінченню терміну навчання проводиться іспит та видається документ державного зразку.

Курс інформації та стажування з Су-Джок терапії сприятиме професійному вдосконаленню лікарів з напрямів народної та нетрадиційної медицини і отримані знання враховуються при отриманні ліцензії на медичну діяльність.

Докладніше інформація та запис за телефоном: (044)234-25-84, 288-03-29