Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Студентське наукове товариство з дерматовенерології запрошує на третє засідання! ВІРУСНІ ІНФЕКЦІЇ В ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІЇ. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДІАГНОСТИКИ ТА ТЕРАПІЇ.

Шановні студенти!!

11 січня 2017 року за підтримки Компанії SVR https://sdm.ua/brand/svr відбудеться третє засідання СНТ з дерматовенерології #StudentDermaClub в рамках проекту великого проекту STREAM!
#STREAM – це цікаві лекції та work-shops від видатних фахівців медицини та викладачів Університету, які мають бажання додатково працювати зі студентам, відкриваючі нові знання в тематичних гуртках.
Чекайте на подробиці проекту на офіційному сайті, в соціальних мережах та в розсилці на корпоративні e-mail.

Програма засідання:

• Доан С.І. Лабораторна діагностика вірусних інфекцій. Інтерпретація результатів серологічних досліджень.
  • Білоусова І.В. Обзорна лекція по вірусним захворюванням, що зустрічаються в щоденній практиці дерматовенерологів та косметологів.
  • Дубницька Марина. Бар’єрна функція шкіри. Алгоритм догляду за подразненою шкірою. Компания SVR.
  • Андарі Сусан. Вірусні екзатеми.
  • Мялковська Ксенія. Герпетична інфекція. Клініка, діагностика  та лікування.
  • Мельник Юлія. Сучасні принципи діагностики та лікування захворювань, обумовлених ВПЛ.
  • 15:40-16:00 – Обговорення доповідей. Дискусії.

Місце та час проведення: м. Київ, Л. Толстого 9 (ректорат)
11 січня 2018р. 14.00-16.00

st_derma_2018