НОВИНИ | Всі Новини
Студенти відвідали лекцію в Інституті мікробіології і вірусології імені Д. К. Заболотного!

Студенти Київського медичного університеті відмітили Тиждень правильно використання антибіотиків, який проходив 12-18 листопада 2018 року!

В рамках Тижня відбулася зустріч членів наукового гуртка з мікробіології при кафедрі профілактичної і соціальної медицини, мікробіології та епідеміології із завідувачем відділу антибіотиків Інституту мікробіології і вірусології імені Д. К. Заболотного НАНУ д. мед. наук Л.В. Авдєєвою.

Студенти ознайомилися з останніми розробками відділу та прослухали лекцію “Антибіотикорезистентність мікроорганізмів”.  В лекції основну увагу було приділено механізмам розвитку та розповсюдження антибіотикорезистентності мікроорганізмів до часто використовуваних антибактеріальних засобів. Висвітлено актуальність проблеми стійкості мікроорганізмів до антибіотиків. Наведено сучасний стан антибіотикорезистентності найбільш значущих бактеріальних патогенів в країнах Європи та США. Л.В. Авдєєва акцентувала увагу членів наукового гуртка на необхідності комплексного підходу до вирішення проблеми антибіотикорезистентності, що включає обов’язковий систематичний моніторинг стану стійкості мікроорганізмів до антибіотиків, запобігання неправильного використання антибіотиків, як основного фактору, що провокує розповсюдження стійкості мікроорганізмів до антибактеріальних засобів.

Дискусія після лекції була присвячена питанню профілактики антибіотикорезистентності.

Нагадуємо, що в Київському медичному університеті при багатьох кафедрах працюють студентські наукові гуртки, які допоможуть розкрити ваші схильності до певної сфери медичної науки та ваші здібності!

ЛЮТ
22 лютого о 16:00
вул. Антона Цедіка, 7 (ст. м. Шулявська)
15 Січня 2019
ЛЮТ
Student Dental Club запрошує на чергову лекцію!
28 лютого 2019 року,
о 16:00