Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Студенти підготовчого відділення на Дні тюркських мов в КНУ ім. Шевченка!

IMG_2982Починаємо новий навчальний рік з нових вражень!

6 листопада 2017 року у Інституті філології КНУ ім. Тараса Шевченка відбувся Гала-концерт, присвячений завершенню Тижня тюркських мов.

На цей урочистий захід були запрошені слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян КМУ, хоча не всі наші учні є громадянами Туреччини або носіями тюркських мов. Сама атмосфера єдності та причетності до чогось значного для усіх іноземців стала більш важливою, ніж просте розуміння мови! Звичайно ж, наших турецьких студентів дуже потішило бажання українських громадян вивчати турецьку мову, інтерес до культури тюркських народів, тому вони шаленими оплесками вітали виступи студентів кафедри тюркології КНУ ім. Тараса Шевченка, національних творчих колективів та учнів Ліцею східних мов. Водночас, вони серйозно, з повагою слухали доповіді про шляхи розвитку тюркських мов в Україні та підтримку кримсько-татарської, гагаузької та інших національних меншин.