НОВИНИ | Всі Новини
Студенти КМУ відвідали Інститут мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України!

Члени студентського наукового гуртка кафедри профілактичної та соціальної медицини, мікробіології та епідеміології ПВНЗ «Київський медичний університет» відвідали Інститут мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України (далі ІМВ НАНУ) і ознайомилися з інноваційними розробками відділу проблем інтерферону та імуномодуляторів. Студентам дали уяву про основні принципи встановлення біологічної активності наноматеріалів при вірусних інфекціях та інших патологічних станах, зокрема, порушенні репродуктивної функції та недостатності серцево-судинної системи.

Студенти відвідали випробувальну лабораторію грибостійкості і мікробіологічних досліджень технічних, медичних виробів і матеріалів ІМВ НАН України, де розглянули основи менеджменту якості при організації роботи таких лабораторій, відповідно, ISO\IEC 17025:2006. В рамках екскурсії до ІМВ НАНУ студенти ознайомилися з обладнанням відділу фізіології промислових мікроорганізмів для виробництва пробіотичних препаратів на основі молочнокислих бактерій та біфідобактерій.

Долучайтеся до роботи студентської наукової спільности та студентських наукових гуртків!

17.10.2018
ЛЮТ
22 лютого о 16:00
вул. Антона Цедіка, 7 (ст. м. Шулявська)
15 Січня 2019
ЛЮТ
Student Dental Club запрошує на чергову лекцію!
28 лютого 2019 року,
о 16:00