Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Студенти КМУ на Всеукраїнській олімпіаді з педіатрії!

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з педіатрії.

0101ol30-31 березня 2017 року в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з педіатрії від кафедри дитячих хвороб КМУ взяли участь студенти 5-го курсу. Олімпіада проходила на базі кафедри педіатрії №5 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Загалом участь у ІІ етапі взяли 33 студенти з 12 ВНМЗ та міст України: Києва, Вінниці, Івано-Франківська, Запоріжжя, Чернівців, Тернополя, Одеси, Сум, Харкова та Дніпра.

За умовами проведення ІІ етапу Олімпіади передбачалось оцінювання теоретичних та практичних знань студентів. Теоретична частина завдань складалася з 50 тестів та 5 клінічних задач, практична – завдання зі складання та інтерпретації лабораторних аналізів і клінічних випадків з різних розділів педіатрії.

Журі під головуванням завідувача кафедри педіатрії №5, професора Віктора Лукашука визначило переможців Олімпіади в особистій першості за сумарною кількістю балів за результатами виконання конкурсних завдань.

Не дивлячись на те, що студенти 5 курсу медичного факультету КМУ Тертична Вікторія та Довгич Сергій в цьому році не ввійшли в десятку кращих, ми пишаємося всіми надбаннями наших студентів та ставимо на меті досягнути цієї відмітки наступного року. Дякуємо!