Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Студенти КМУ на практиці в Польщі!

practice_in_Poland3Студенти КМУ на практиці в Польщі!

У цьому, 2018 році, наша база закордонної практики – шпиталь в м. Кнурів (Польща) знову радо відчинила двері для групи наших студентів. Із приємністю повідомляємо, що цього разу наші партнери надали студентам ще більших можливостей та часу для роботи в пологовому та неонатологічному відділеннях,  студенти брали участь в допомозі породіллі в будь-який час доби, оцінювали стан новонароджених та надавали їм первинний догляд.

Також, одночасно з участю в роботі хірургічного та гінекологічного відділень клініки, студенти можуть асистувати в онкологічному відділенні шпиталю.

Несподіваним і дуже цікавим стало запрошення від директора клініки пана Еккерта до участі в демонстраційній операції, виконаної одним з провідних пластичних хірургів.

Чекаємо на новини та враження від практики в Польщі!